بن‌زا در نهمین همایش انجمن مرغ مادر گوشتی ایران و اولین نمایشگاه توانمندی‌های صنعت مرغ مادر حضور خواهد داشت.

بن‌زا در نهمین همایش انجمن مرغ مادر گوشتی ایران و اولین نمایشگاه توانمندی‌های صنعت مرغ مادر حضور خواهد داشت.
شرکت دانش‌بنیان صدور احرار شرق، تولیدکننده مکمل‌های دام، طیور، آبزیان و زنبورعسل با برند بن‌زا، در نهمین همایش انجمن مرغ مادر گوشتی ایران و اولین نمایشگاه توانمندی‌های صنعت مرغ مادر که در ۲ و ۳ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ در محل هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد، حضور فعال خواهد داشت.

این همایش که در دو بخش «دامپزشکی» و «تغذیه و مدیریت» با محوریت بررسی مهم‌ترین مسائل و مشکلات و چالش‌های مزارع پرورش مرغ مادر گوشتی برگزار می‌شود، فرصتی مناسب برای تبادل نظر و تجارب بین فعالان صنعت مرغ مادر کشور خواهد بود.

شرکت صدور احرار شرق در این همایش، آخرین دستاوردها و محصولات خود در زمینه مکمل‌های تغذیه‌ای مرغ مادر را به نمایش خواهد گذاشت. همچنین کارشناسان این شرکت در غرفه بن‌زا حاضر خواهند بود تا به سوالات بازدیدکنندگان پاسخ داده و مشاوره‌های لازم را ارائه دهند.

حضور بن‌زا در این همایش، نشان دهنده تعهد این شرکت به ارتقای صنعت مرغ مادر کشور و ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به فعالان این صنعت است.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات می‌توانند به وب‌سایت شرکت صدور احرار شرق به نشانی https://sash-co.com/ مراجعه کنند.

همچنین می‌توانید از غرفه بن‌زا در اولین نمایشگاه توانمندی‌های صنعت مرغ مادر در محل هتل المپیک تهران بازدید کنید.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2024 ITPNews.com