لزوم بهینه سازی کارخانجات جوجه کشی

به گزارش خبر گزاری ITPNews:
مدیرعامل هلدینگ کوثر در سمینار علمی یکروزه کارایی برتر پیترسایم اعلام کرد کارخانجات جوجه کشی کشور می توانند بسیار بهتر از شرایط فعلی عمل کنند.
آقای دکتر نوروزی گفت : کارخانجات جوجه کشی نقش بسیار مهمی را در چرخه تولید جوجه  یکروزه و گوشت کشور عهده دار می باشند و باید با ایجاد بستر و شرایط مناسبت تر آموزشی و توسعه علم در این صنعت بهره بیشتری را از تکنولوژی روز در کارخانجات جوجه کشی برد.
وی با اشاره به میزان تولید جوجه یکروزه ، گوشت مرغ و تخم مرغ کشور اعلام داشت کارخانجات جوجه کشی بعضی از استان ها جوابگوی نیاز کشور نیست و در راستای افزایش بهره وری و بالا بردن کیفیت تولید و رضایت مشتریان نهایی و کاهش قیمت تمام شده تولید باید با برگزاری بیشتر سمینارهای علمی اقدام به انتقال تکنولوژی و علوم جوجه کشی به استان های کشور نمود.
آقای دکتر جوادی رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه مکانیزاسیون و صنایع کشاورزی کوثر نیز در این سمینار از یکی از خدمات جدید خود که راه اندازی سیستم حمل و نقلی می باشد رونمایی کرده
و اظهار داشت دستگاه جوجه کشی خوب و پرورش مناسب در تولید گوشت مرغ کشور بسیار اهمیت دارد اما در این چرخه یک فاصله پنهان وجود دارد که با توجه به شرایط جاده های ایران و موانع این چنینی باید فاصله بین جوجه کشی  تا مرغداری را با حمل و نقل صحیح و علمی بهینه نمود.
این سمینار در تاریخ 18 اردیبهشت در هتل المپیک توسط شرکت توسعه و مکانیزاسیون و صنایع کشاورزی کوثر برگزار گردید.

بخش هایی از عکس های این سمینار را در زیر می توانید مشاهده نمایید:

به گزارش خبر گزاری ITPNews:


 
کلمات کلیدی جوجه کشی پیترسایم
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2023 ITPNews.com