اسپری جدید پستان گاو

اسپری جدید پستان گاو
به گزارش خبر گزاری بخش بین الملل ITPNews:
کمپانی Lely امریکای شمالی، به تازگی تولید جدید خود را که اسپری مخصوص پستان گاو است را ارائه داده است. این محصول که به بازار هم ارائه شده تولید امریکاست و به منظور ضدعفونی و حفظ سلامت و بهداشت پستان گاو طراحی شده است. Lely Quaress Omnia کنسانتره ای بدون ید است که در تمامی مراحل شیردوشی قابل استفاده است. چنانچه با سیستم شیردوشی رباتیک Lely Astronaut A5 مورد استفاده قرار گیرد، پس از شیردوشی برای اسپری پستان گاو استعمال می شود.
به گفتۀ یکی از کارشناسان: "این محصول برای دامداران بسیار مفید خواهد بود چرا که اسپری ضدعفونی پستان گاو Lely Quaress Omnia عوامل بیماریزای ورم پستان (ماستیت) را به سرعت نابود می کند و ترکیبی از لوسیون های محافظت کنندۀ پستان گاو است. از طرفی دیگر، از آنجائیکه این محصول به صورت کنسانتره است از نظر اقتصادی و قیمت نیز مقرون به صرفه است."
تأثیر قوی این فراورده در ضدعفونی و میکروب کشی عوامل بیماریزای ورم پستان تا 99.999 درصد به اثبات رسیده است. بر خلاف سایر محصولاتی که برای بهداشت پستان گاو در بازار هست، Lely Omnia Quaress هیچ اثری از خود در شیر بجا نمی گذارد و اثر آن بر روی عوامل بیماریزا 3 برابر سریع تر از محصولات رقیب موجود در بازار است.   
این محصول حاوی 8 درصد مواد نرم کننده متشکل از اسیدهای ارگانیک من جمله اسید پلارگانیک، اسید لاکتیک و اسید سولفونیک دیدوسیل بنزن (DDBSA) است.
با توجه به مواد تشکیل دهنده و نرم کنندۀ موجود در Lely Omnia Quaress، این محصول تماماً به منظور حفظ و ارتقاء سلامتی پستان گاو طراحی شده که در نهایت قطعاً به سودآوری دامدار نیز منجر خواهد شد.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2023 ITPNews.com